Vind een cursus

Vind een cursus

bij jou in de buurt

1. Zoetermeer - Parousia De Uitkijk
Cursustype: 
Alpha
Kerkgenootschap: 
Parousia De Uitkijk
Contactpersoon: 
Mevrouw Else Walinga
Startdatum: 
13 januari 2016
Starttijd: 
19:00
2. Bergschenhoek - Protestantse Kerk in Nederland
Kerkgenootschap: 
Protestantse Kerk in Nederland
Contactpersoon: 
De heer Eric de Vrij
Startdatum: 
27 januari 2016
Starttijd: 
19:00
3. Zoetermeer - Pinkstergemeente Morgenstond
Cursustype: 
Alpha - Youth
Kerkgenootschap: 
Pinkstergemeente Morgenstond
Contactpersoon: 
De heer Herman van Vuren
Startdatum: 
17 januari 2016
Starttijd: 
18:00
4. Zevenhuizen Zh - Protestantse Kerk in Nederland
Cursustype: 
Youth Alpha
Kerkgenootschap: 
Protestantse Kerk in Nederland
Contactpersoon: 
Mevrouw Christine van Vuurde
Startdatum: 
18 januari 2016
Starttijd: 
19.00
5. Moerkapelle - CBMC regio Moerkapelle
Cursustype: 
Alpha - Business
Kerkgenootschap: 
CBMC regio Moerkapelle
Contactpersoon: 
De heer Erik Willemsen
Startdatum: 
25 januari 2016
Starttijd: 
19:45
6. Rotterdam - Crossroads Rotterdam
Cursustype: 
Alpha-cursus
Kerkgenootschap: 
Overig/Anders
Contactpersoon: 
Monique Moen-van Baarle
Startdatum: 
04 september 2016
Starttijd: 
17.00
7. Rotterdam - Evangelische Gemeente Ommoord
Cursustype: 
Alpha-cursus
Kerkgenootschap: 
Evangelische Gemeente
Contactpersoon: 
Ingrid Bliek
Startdatum: 
23 juni 2016
Starttijd: 
18.45
8. Rotterdam - #Hill Kleiwegkwartier
Cursustype: 
Alpha
Kerkgenootschap: 
#Hill Kleiwegkwartier
Contactpersoon: 
De heer Frans Oostland
Startdatum: 
28 januari 2016
Starttijd: 
19:00
9. 's Gravenhage - Morgensterkerk
Cursustype: 
Alpha-cursus
Kerkgenootschap: 
Gereformeerde kerk vrijgemaakt
Contactpersoon: 
Selma van Meeuwen
Startdatum: 
02 maart 2016
Starttijd: 
19.00
10. Delft - Navigators
Cursustype: 
StudentAlpha
Kerkgenootschap: 
Overig/Anders
Contactpersoon: 
Johannes Dunnewolt
Startdatum: 
11 februari 2016
Starttijd: 
18.30
11. Rotterdam - Open Arms
Cursustype: 
Alpha - Youth
Kerkgenootschap: 
Open Arms
Contactpersoon: 
Mevrouw Marjon Bosman
Startdatum: 
12 januari 2016
Starttijd: 
19:00
12. Rotterdam - Alpha Open Arms het Palet
Cursustype: 
Alpha
Kerkgenootschap: 
Alpha Open Arms het Palet
Contactpersoon: 
Mevrouw Marjon Bosman
Startdatum: 
27 januari 2016
Starttijd: 
19:00
13. Delft - Hervormde wijkgemeente Binnenstad-Vrijenban
Cursustype: 
Alpha
Kerkgenootschap: 
Hervormde wijkgemeente Binnenstad-Vrijenban
Contactpersoon: 
De Heer Igor Franken
Startdatum: 
01 februari 2016
Starttijd: 
18:30
14. Rotterdam - Opstandingskerk
Cursustype: 
Alpha-cursus
Kerkgenootschap: 
PKN
Contactpersoon: 
Erna Visser
Startdatum: 
26 januari 2016
Starttijd: 
20.00
15. Delft - Evangelische Gemeente Morgenstond
Cursustype: 
Alpha
Kerkgenootschap: 
Evangelische Gemeente Morgenstond
Contactpersoon: 
De Heer Paul Leistra
Startdatum: 
21 januari 2016
Starttijd: 
19:00
16. Delft - IFES
Cursustype: 
StudentAlpha
Kerkgenootschap: 
studentenvereniging
Contactpersoon: 
Roelof Meijer
Startdatum: 
09 maart 2016
Starttijd: 
20.00
17. Nieuwerkerk a/d IJssel - Protestantse gemeente
Cursustype: 
Alpha-cursus
Kerkgenootschap: 
PKN
Contactpersoon: 
Rien van Beuzenkom
Startdatum: 
14 september 2016
Starttijd: 
19.00
18. Delft - Marcuskerk
Cursustype: 
Alpha
Kerkgenootschap: 
Marcuskerk
Contactpersoon: 
De heer Hans Rodenburg
Startdatum: 
23 januari 2016
Starttijd: 
17:30
19. Delft - CGK Delft
Cursustype: 
Alpha-cursus
Kerkgenootschap: 
Christelijk Gereformeerde Kerk
Contactpersoon: 
Elsje Kadijk - van Deursen
Startdatum: 
02 februari 2016
Starttijd: 
18.30
20. Rotterdam - Kom en Zie
Cursustype: 
Alpha-cursus
Kerkgenootschap: 
Pinkstergemeente
Contactpersoon: 
Cynthia Mulder
Startdatum: 
09 maart 2016
Starttijd: 
19.00
21. Rotterdam - Lambertuskerk
Cursustype: 
Alpha in een RK-context
Kerkgenootschap: 
Rooms Katholieke Kerk
Contactpersoon: 
Vera Houtzager
Startdatum: 
20 september 2016
Starttijd: 
19.00
22. Rotterdam - Navigators Studentennetwerk en Netwerk Rotterdam
Cursustype: 
Alpha - Students
Kerkgenootschap: 
Navigators Studentennetwerk en Netwerk Rotterdam
Contactpersoon: 
De heer Stijn Jong
Startdatum: 
25 februari 2016
Starttijd: 
18:30
23. Waddinxveen - Baptistengemeente Ichtus
Cursustype: 
Alpha-cursus
Kerkgenootschap: 
Baptistengemeente
Contactpersoon: 
Stefan Prins
Startdatum: 
26 september 2016
Starttijd: 
18.30
24. Rotterdam - Pelgrimvaderskerk
Cursustype: 
Alpha-cursus
Kerkgenootschap: 
PKN
Contactpersoon: 
Roos van Bemmel
Startdatum: 
07 maart 2016
Starttijd: 
18.45
25. Rotterdam - Leef
Cursustype: 
Alpha
Kerkgenootschap: 
Leef
Contactpersoon: 
De heer Fred van der Kooij
Startdatum: 
25 november 2015
Starttijd: 
18:30
26. 's-Gravenhage - C3 Den Haag
Cursustype: 
Alpha-cursus
Kerkgenootschap: 
C3 Den Haag
Contactpersoon: 
De heer Hylke van der Velde
Startdatum: 
04 april 2016
Starttijd: 
18:30
27. 's Gravenhage - Navigators Studentenvereniging Den Haag (NSDH)
Cursustype: 
StudentAlpha
Kerkgenootschap: 
Studentenvereniging
Contactpersoon: 
Joalle Dondorp
Startdatum: 
07 maart 2016
Starttijd: 
19.00
28. Gouda - Protestantse Kerk in Nederland Gouda
Cursustype: 
Alpha
Kerkgenootschap: 
Protestantse Kerk in Nederland Gouda
Contactpersoon: 
De heer Robert Bakker
Startdatum: 
01 februari 2016
Starttijd: 
18:30
29. Krimpen aan den Ijssel - Sionskerk / Rehobothkerk
Kerkgenootschap: 
PKN
Contactpersoon: 
Nies van der Ent
Startdatum: 
16 maart 2016
Starttijd: 
19.00
30. 's Gravenhage - APCH
Cursustype: 
Alpha-cursus
Kerkgenootschap: 
Internationale Kerk/Gemeente
Contactpersoon: 
Marleen ter Avest
Startdatum: 
02 maart 2016
Starttijd: 
19.00
Javascript is required to view this map.